Hapbee – magnetyczna tabletka na sen

Jeśli chcesz zasypiać szybko, ale efekty uboczne działania tabletek nasennych nie są dla Ciebie do zaakceptowania, zwróć uwagę na alternatywne rozwiązanie, które poprawi jakość Twojego snu bez lekarstw.

Hapbee to podkładka pod poduszkę, która emituje fale elektromagnetyczne o sygnaturze charakterystycznej dla różnych substancji chemicznych. W przypadku zasypiania będzie to melatonina, adenozyna, CBD. Nasz organizm odbiera elektromagnetyczne sygnały tych substancji, bez udziału jakichkolwiek substancji chemicznych. Czytaj dalej, jeśli chcesz wiedzieć, jak to działa.

Zastrzeżenie: Ten blog jest wspierany przez czytelników. Jeśli zdecydujesz się kupić produkt po kliknięciu w link, mogę zarobić niewielką prowizję, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie (dowiedz się więcej). 

Czym jest Hapbee?

Hapbee do podkładka pod poduszkę oparta o technologię biostreamingu. To rewolucyjne, wolne od chemikaliów rozwiązanie technologiczne gwarantujące poprawę Twojego snu.

Podkładka ma wymiary 30 x 40 x 5 centymetrów. Operuje w częstotliwościach 0-22KHz.

Poprzez biostreaming unikalnych sygnatur magnetycznych popularnych składników (takich jak kofeina czy melatonina, adenozyna, THC, CBD, nikotyna) dzięki Hapbee możesz bezpiecznie aktywować ich działanie (takie jak skupienie, spokój lub senność) bez niepożądanych skutków ubocznych.

Podobnie jak w przypadku przesyłania muzyki lub filmów za pośrednictwem aplikacji, biostreaming pozwala na przesyłanie wrażeń fizycznych. Technologia cyfrowo emuluje efekty działania powszechnie stosowanych związków, takich jak kofeina czy melatonina, i stymuluje ich wpływ na dane biometryczne.

‍Dzięki temu możesz cieszyć się lepszym snem, większą koncentracją, obniżeniem bólu bez przykrych skutków ubocznych przyjmowania czegokolwiek (tabletek na sen, olejków, suplementów diety).

Jak używać Hapbee?

W zestawie zakupowym oprócz samej podkładki znajduje się także subskrypcja aplikacji Hapbee. Znajdziemy w niej “mieszanki”, które pomogą nam osiągnąć założone cele: zwiększyć ilość głębokiego snu (dzięki melatoninie), wyciszyć się przed snem i przygotować do spokojnej mocy (dzięki adenozynie i THC), przespać długi lot (melatonina i CBD) albo uciąć sobie drzemkę regeneracyjną w ciągu dnia (dzięki adenozynie i CBD).

hapbee biostreaming nakładka elektromagnetyczna

Ta sama aplikacja używana jest także do opaski Hapbee, którą można nosić na szyi. Zakres możliwych stanów, które możemy osiągnąć dzięki działaniu Hapbee obejmuje wówczas także relaks (THC), obniżenie stresu (CBD), wprowadzenie się w dobry nastrój (THC + CBD), podniesienie energii (kofeina), wprowadzenie w stan zrelaksowanej uważności (CBD + nikotyna), efekt porannej kawy (kofeina), poprawę skupienia (nikotyna). Opaska może towarzyszyć także w medytacji, wzmocnić trening fizyczny i pobudzić kreatywność.

Poszczególne programy (z których więszość trwa około godziny) zostały wbudowane w rutyny. Rutyna na sen trwa dzięki temu 8 godzin i może towarzyszyć Ci przez całą noc, rozpoczynając się od wzbudzenia senności i towarzysząc Ci aż do obudzenia poprawiając jakoś snu, w tym fazy snu głębokiego i REM.

Z aplikacji można korzystać po połączeniu z urządzeniem (podkładką pod poduszkę lub opaską na szyję).

Urządzenie przesyła tylko sygnaturę magnetyczną wymienionych substancji (delikatną falę np. cyfrowej melatoniny lub CBD). Nie trzeba ich dzięki temu zażywać, co pozwala uniknąć skutków ubocznych ich działania. Udowodniono, że stosowanie Hapbee daje do 48% poprawy jakości snu.

Podkładka Hapbee jest cienka, więc łatwo wsunąć ją pod poszewkę używanej poduszki albo umieścić pod poduszką, na której zwykle śpisz. Podkładka Hapbee może być stosowana także podczas siedzenia (w pracy, w samolocie, w samochodzie). Najlepiej umieścić ją na wysokości głowy lub dolnego odcinka pleców, w odległości maksymalnie 18 cm od ciała.

Powłoczka podkładki Hapbee jest wykonana w 100% z bawełny. Można ją jednak czyścić tylko miejscowo (urządzenie elektryczne). Aby utrzymać podkładkę w jak najlepszym stanie, nie należy jej rolować.

Ładowanie podkładki Hapbee trwa 3 godziny. Bateria wystarcza na 5 nocy (około 40 godzin pracy).

Cena

Podkładka Hapbee kosztuje 299 USD (około 1250 złotych). Przy zakupie otrzymujemy w tej cenie 30-dniowy dostęp do aplikacji Hapbee, w subskrypcji, która odnawia się co miesiąc do czasu rezygnacji.

Dostawa do Polski kosztuje pomiędzy 74 USD a 93 USD. Cena Hapbee nie obejmuje ewentualnych podatków i opłat celnych (dostawa z USA).

Dostęp do aplikacji Hapbee (na Android i iOS) to koszt 149 USD rocznie.

Hapbee objęta jest gwarancją producenta. Przed upływem 100 nocy od daty zakupu możemy Hapbee zwrócić.

Za 399 USD możemy (zamiast lub obok podkładki Hapbee) kupić opaskę do noszenia na szyi, która ma podobne zadanie do podładki Hapbee, pozwala jednak na swobodne przemieszczanie się podczas kuracji. W ten sposób skutecznie zadbamy o koncentrację w pracy czy dobry nastrój oraz odpowiedni poziom energii.

Czy Hapbee jest bezpieczna?

Pola magnetyczne były wykorzystywane do różnych celów medycznych od co najmniej 2500 roku p.n.e., gdy zrozumiano, że ludzie, zwierzęta, a nawet bakterie mogą je wykrywać i reagować na nie. Poszukiwanie pól magnetycznych wywołujących efekty biologiczne stało się motorem badań w wielu systemach eksperymentalnych, badań klinicznych i klinicznego wykorzystania urządzeń.

Pola magnetyczne są z powodzeniem wykorzystywane w wielu zastosowaniach medycznych, w tym m.in. w obrazowaniu rezonansem magnetycznym, do przyspieszenia naprawy złamań kości, do zwiększenia tempa gojenia się ran, zmniejszenia bólu oraz leczenia depresji i zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych.

Składniki Hapbee przechodzą rygorystyczny proces testów bezpieczeństwa i skuteczności, zanim zostaną udostępnione użytkownikom. Producent zapewnia, że stale monitoruje użycie Hapbee pod kątem skutków ubocznych, aby mieć pewność, że dostarcza najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze mieszanki.

Hapbee wykorzystuje fale elektromagnetyczne, aby przekazać mieszanki substancji (a właściwie ich magnetycznych sygnatur). Wykorzystywane fale elektromagnetyczne mają bardzo niską częstotliwość; znacznie mniejszą niż telefon komórkowy.

Zgodnie z wytycznymi organizacji non-profit ICNIRP (Międzynarodowej Komisji Ochrony przed Promieniowaniem Niejonizującym) Hapbee jest uważane za urządzenie bezpieczne, nie wywierające żadnego szkodliwego wpływu na ludzi ani inne organizmy żywe. Misją INCIRP jest “ochrona ludzi i środowiska przed niekorzystnymi skutkami promieniowania niejonizującego (NIR)”. Realizuje tę misję poprzez opracowywanie i rozpowszechnianie opartych na nauce wytycznych dotyczących unikania ryzyka w zakresie skutków biologicznych i mechanizmów działania urządzeń, w porozumieniu z międzynarodowymi biologami, epidemiologami, lekarzami, fizykami i chemikami.

Alternatywa dla Hapbee

Klasa produktów, do których należy podkładka Hapbee jest luźno określana jako produkty do neurostymulacji. W związku z tym, do konkurencji można zaliczyć szeroką gamę produktów wspomagających zasypianie, o których pisaliśmy w tym wpisie. Należą do nich przykładowo Myndband EEG, Muse S, Omnifit, Moonbird.

Jednak w ramach określonej klasy konsumenckich emiterów sygnału elektromagnetycznego o niskiej długości fali, Hapbee twierdzi, że posiada ochronę patentową.

Oto kilka produktów, które pomagają szybciej zasnąć lub poprawić jakość snu:

  • Sensate – urządzenie do stymulacji nerwu błędnego
  • Dodow – metronom świetlny wspierający oddychanie rezonansowe
  • Brainlink Pro 3.0 – urządzenie do neurofeedbacku EEG

Na co warto zwrócić uwagę przed zakupem?

Bezpieczeństwo stosowania. Bezpieczeństwo długotrwałej ekspozycji na pola elektromagnetyczne jest nadal badane. Chociaż producent Hapbee stwierdza, że urządzenie jest bezpieczne i zostało przetestowane pod kątem bezpieczeństwa, niektórzy użytkownicy mogą nadal mieć obawy dotyczące potencjalnego ryzyka. Tutaj możesz zapoznać się z wynikami badań naukowych.

Skuteczność. Chociaż Hapbee twierdzi, że poprzez sygnatury magnetyczne różnych substancji jest w stanie wywoływać różne doznania i stany, skuteczność urządzenia może się różnić w zależności od osoby. Niektórzy użytkownicy mogą nie doświadczyć pożądanych efektów lub mogą stwierdzić, że urządzenie nie działa tak dobrze, jak się spodziewali.

Koszt. Hapbee jest stosunkowo drogim urządzeniem. Dodatkowo, aby korzystać z urządzenia należy subskrybować aplikację mobilną.

Recenzje i oceny. Jak w przypadku każdego produktu, pomocne może być przeczytanie recenzji i ocen innych użytkowników przed podjęciem decyzji o zakupie. Może to dać wyobrażenie o skuteczności urządzenia, bezpieczeństwie i ogólnym doświadczeniu użytkownika. Wiele recenzji i ocena można znaleźć nie tylko na stronie producenta, ale także na niezależnym portalu Trustpilot.

Podsumowanie

Podkładka Hapbee zapewnia naturalne i nieinwazyjne rozwiązanie w celu poprawy jakości snu, pozwalając użytkownikom obudzić się z uczuciem odświeżenia i gotowości do podjęcia dnia.

Dzięki Hapbee spokojnie prześpisz całą noc, wydłużysz fazę snu REM i obudzisz się w pełni wypoczęta. Twoje nieprzespane noce odejdą do przeszłości.

Firma Hapbee jest wiodącym dostawcą platformy technologicznej wearable wellness, której celem jest pomoc ludziom w poprawie ich samopoczucia i polepszeniu ich nastroju. Ma biura w Montrealu, Vancouver, Seattle i Los Angeles.

Słodkich snów.


Przeczytaj również:

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *