O blogu

Dla kogo ten blog?

Spędzasz 8 godzin w łóżku i nie możesz się wyspać? Zasypianie jest udręką? Wybudzasz się wielokrotnie w ciągu nocy i często nie możesz szybko zasnąć? Odczuwasz przymus korzystania z toalety w nocy? Czujesz się zmęczona nawet po przespanej nocy? Chcesz wyglądać młodziej i żyć długo w zdrowiu?

Dopóki nie skończyłaś czterdziestki sen był oczywisty, bo przychodził co noc, a teraz klapa? A może uważasz, że nie możesz siebie pozwolić, by się tak po prostu wyspać?

Jakościowy sen dostatecznej długości jest odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania.

Jeśli chcesz spać lepiej, jeśli sen to nie jest dla Ciebie strata czasu, witaj na moim blogu.

Dlaczego śpimy?

Wierzymy, że sen to nie tylko nużąca konieczność, ale fontanna zdrowia i dobrostanu we wszystkich wyobrażalnych obszarach: dobrego samopoczucia i nastroju, pracy intelektualnej i osiągnięć fizycznych. A także odporności na zwykłe choroby, jak i choroby układu metabolicznego, jak Alzheimer, cukrzyca czy nadciśnienie.

Nie diagnozujemy i nie leczymy

Nasze treści kierujemy zasadniczo do ludzi zdrowych, których sen może zostać zoptymalizowany, tak by mogli cieszyć się jeszcze lepszym zdrowiem, większym szczęściem i wspanialszą urodą.

Jeśli cierpisz na poważne zaburzenia snu, wiedz, że nie jesteśmy lekarzami. Zalecenia zawarte na blogu dotyczą korzystania z produktów wspierających sen i nie mają na celu diagnozy ani leczenia jakichkolwiek chorób. Mamy nadzieję, że w przypadku wątpliwości dotyczących z korzystania proponowanych przez nas rozwiązań, udasz się do lekarza, gdy uznasz to za konieczne.

Jedyne za co odpowiadamy to jakość zamieszczanych na blogu treści. Nie gwarantujemy osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów obiecywanych przez producentów urządzeń, gdyż nasze wpływy nie sięgają tak daleko. W granicach własnych zasad moralnych polecamy jednak produkty, które uznajemy za godne rekomendacji.

Jeśli zmagasz się ze zdiagnozowanym problemem ze snem, postępuj zgodnie z zaleceniami wybranego przez Ciebie specjalisty. Jeśli podejrzewasz, że przebadanie Ci się należy – dłużej się nie wahaj. Wiele schorzeń można wyleczyć, by cieszyć się długim i zdrowym życiem. Należą do nich bezdech senny i bezsenność.

Linki afiliacyjne (reflinki)

Na tych stronach znajdziesz opisy i recenzje produktów i oprogramowania, które pomogą Ci lepiej spać. Niektóre osobiście przebadane i użyte, inne znane ze słyszenia lub skrupulatnego badania rynku.

Otrzymujemy środki finansowe dzięki współpracy z firmami z branży produktów do optymalnej higieny snu. Jeśli kupujesz przez link afiliacyjny, wiedz że możemy otrzymać prowizję jako procent wartości dokonanych przez Ciebie zakupów. Jeśli uważasz, że to co zamieszczamy na tym blogu jest tego warte, skorzystaj proszę z linku afiliacyjnego. Okresowo udostępniamy dodatkowo kody rabatowe.

Jeśli chcesz dokładnie i ze szczegółami wiedzieć jak działa marketing afiliacyjny, przeczytaj poniższe zastrzeżenie afiliacyjne.

Nasza porada dnia, miesiąca, roku i życia

Jeśli jest jakikolwiek obszar w Twoim życiu, który chętnie byś poprawiła – zacznij od wysypiania się. Nic ci tak dobrze nie zrobi jak sen.

O autorce

Zdiagnozowano u niej: troje dzieci (w tym dwoje nastolatków z charakterystyczną dla swego wieku niechęcią do tracenia czasu na sen), chrapiącego męża, a także trudności z utrzymaniem ciągłości własnego snu, ze względu na nocne napady bólu, jak również menopauzę u wrót. W wolnym czasie gotuje na zapas. Z grzybów najbardziej kocha borowiki, a ze słodyczy: śledzie.

Kontakt

Masz pytania, uwagi, propozycje, wnioski i postulaty? Napisz do nas: kontakt at nasenny.pl

Wyśpij się. Jesteś tego warta.

Słodkich snów.


Polityka prywatności i cookies – w przygotowaniu