Czytasz o technikach i trikach wspierających dobry sen i rzęsa Ci opada? Sposoby na babunię, jak picie octu jabłkowego, unikanie alkoholu przed snem czy też powstrzymanie się od przyjmowania kofeiny od 14.00 śmieszą Cię do łez z nudów, a pozostałe must-have i must-do masz już od lat odhaczone? Potrzebujesz rozwiązania, które naprawdę Cię uśpi albo pozwoli zregenerować siły nawet bez potrzeby spania? Popraw plisy na spódniczce i posłuchaj. Trafiłaś we właściwe miejsce.

Zastrzeżenie:

Ten blog jest wspierany przez czytelników. Jeśli zdecydujesz się kupić produkt po kliknięciu w link, mogę zarobić niewielką prowizję, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie (dowiedz się więcej). 

Doświadczanie głębokiego snu

O śnie głębokim wiesz już praktycznie wszystko i masz pojęcie, że właśnie tej fazy snu desperacko potrzebujesz, gdyż:

 • w tej fazie snu dochodzi do regeneracji komórek organizmu, w tym zaś oczyszczania mózgu ze zgromadzonych tam produktów przemiany materii prowadzących do choroby Alzheimera,
 • nieskazitelna odporność na choroby to gwarancja stawiania się we wszystkich miejscach, na których Ci zależy w doskonałej formie,
 • udział snu wolnofalowego ze względu na dojrzały wiek z każdym rokiem spada,
 • zapamiętywanie i asymilacja nowych informacji ma miejsce w głębokiej fazie snu.

Jeśli dodatkowo:

 • nie działa już na Ciebie biały, brązowy ani różowy szum, uodporniłaś się na binauralne bity,
 • Twój mózg pracuje na tak wysokich obrotach, że zwolnienie przed snem zajmuje mu akurat tyle czasu, ile możesz bez uszczerbku dla jakości dziennego życia poświęcić na całość snu,
 • czasami po prostu szkoda Ci czasu na 6 cykli snu każdej nocy, a mimo wszystko chcesz zachować dotychczasowe parametry jakości działania w dowolnym obszarze,
 • nie pamiętasz kiedy ostatnio naprawdę się wyspałaś,
 • śpisz co noc 8-10 godzin, a i tak nie czujesz się dostatecznie wypoczęta,
 • zmęczenie w ciągu dnia powoduje, że zapadasz w drzemki i dokuczają Ci popołudniowe spadki energii i obniżenie koncentracji,
 • jesteś bardzo aktywna fizycznie i potrzebujesz się szybciej regenerować,

to opatentowana neuroakustyczna, izochroniczna technologia NuCalm DEEP SLEEP pomoże Ci spać najlepiej od lat. To łatwe w użyciu kompleksowe rozwiązanie, które spowalnia fale mózgowe do tych o niskiej częstotliwości i wysokiej amplitudzie, typu delta (0,5 Hz – 4 Hz).

Pierwsza faza snu to faza przejściowa od czuwania do zasypiania. Stanowi wyzwanie dla wielu osób. Oprogramowanie DEEP SLEEP delikatnie prowadzi użytkownika przez fazę przejściową do głębokiego snu.

nucalm zestaw powitalny

NuCalm DEEP SLEEP– zasypiaj szybciej bez leków i skutków ubocznych

Podstawy naukowe

Technologia NuCalm wykorzystuje wiedzę z zakresu biochemii, fizyki i neurofizjologii, aby poprzez nieliniowe algorytmy oscylacyjne, macierze wibracji, wysokości tonu i częstotliwości, szybko i skutecznie wprowadzić mózg i ciało w stan relaksu. Oznacza to, że system NuCalm ma naukowe podstawy, o których możesz więcej przeczytać na stronie producenta. NuCalm został zaprojektowany przez neurologa doktora Blake’a Hollowaya jako sposób leczenia pacjentów z zespołem stresu pourazowego. Przydaje się także, a może przede wszystkim, zdrowym osobom.

Jak działa NuCalm DEEP SLEEP?

DEEP SLEEP zabierze Cię w 50-minutową albo 8-godzinną podróż akustyczną. Krótsza powróż i pierwszych 50 minut tej dłuższej podróży to specjalna kompozycja muzyczna oraz fizykalne oddziaływanie na mózg w celu spowolnienia fal mózgowych. Potem następuje 7 godzin i 10 minut kompozycji tonów, melodii, dźwięków natury i antycznych częstotliwości Solfeggio, które utrzymują sen przez całą noc. Możesz wybrać, czego Twój śpiący mózg będzie słuchał.

System wpływa na częstotliwość fal mózgowych zmieniając je z zakresu tych właściwych dla fazy czuwania do fal delta, charakterystycznych dla głębokiego snu.

Kiedy Twój umysł pędzi, nie możesz się zrelaksować, a sen nie nadchodzi. Gonitwa myśli lub trudności w kontrolowaniu umysłu, gdy nadszedł czas, aby iść spać, faktycznie uniemożliwiają zasypianie. Ta nadmierna aktywność umysłowa może wywołać reakcję stresową, uwalniając kortyzol i przerywając uwalnianie GABA, melatoniny i serotoniny (neuroprzekaźników hamujących) oraz zaburzając naturalną funkcję snu. DEEP SLEEP został zaprojektowany, aby poradzić sobie z tym zjawiskiem i pomóc Ci szybciej przejść do snu, po prostu spowalniając fale mózgowe, co z kolei spowalnia aktywny umysł.

DEEP SLEEP to prosty, delikatny sposób, aby powstrzymać umysł przed sabotowaniem snu i z łatwością wprowadzić Cię w pierwsze fazy snu. Bez tabletek na sen, bez technik, bez długoletniej praktyki medytacyjnej. Odtwarzasz program i za chwilę zasypiasz. I budzisz się wypoczęta.

Plany cenowe

NuCalm to przede wszystkim software. Dostępne są cztery programy:

 1. NuCalm – nastawiony na zmniejszenie stresu, przyspieszenie regeneracji i ogólną poprawę samopoczucia
 2. Focus – skierowany do osób potrzebujących poprawić koncentrację i przyswajanie wiedzy
 3. Ignite – dla tych, którzy chcą osiągnąć najwyższą wydajność
 4. DEEP SLEEP – dla pragnących pełnego wypoczynku nocnego z odpowiednią ilością snu głębokiego, a do tego szybkiego zasypiania

Klienci z Europy moją dostęp do rocznych planów subskrypcyjnych, dających dostęp tylko do programu NuCalm albo do wszystkich programów (NuCalm, Focus, Ignite i DEEP SLEEP).

Dostępne są trzy plany subskrypcyjne: NuCalm, Premium i Mastermind.

NuCalm
Premium
Mastermind
dostęp do programu NuCalm na 1 rok

dostęp do programów NuCalm, Ignite, Focus i DEEP SLEEP na 1 rok
dostęp do programów NuCalm, Ignite, Focus i DEEP SLEEP na 5 lat

maska na oczy
maska na oczy
2 maski na oczy
120 dysków do przetwarzania biosygnałów
120 dysków do przetwarzania biosygnałów
200 dysków do przetwarzania biosygnałów
etui podróżne
etui podróżne
etui podróżne
cena: 499,90 USD
cena: 1299,90 USD
cena: 3495 USD


torba podróżna
1 egz. książki „Nowy spokój” Michaela Galitzera

dostęp do prywatnego portalu internetowego Mastermind
Dostęp do prywatnej grupy Mastermind na Facebooku

Ekskluzywne zaproszenia na spotkania Zoom Masters Series z czołowymi ekspertami

Zaproszenia do grup fokusowych i testowania produktów
Ekskluzywny dostęp do zespołu NuCalm

Wcześniejszy dostęp do nowych technologii i produktów

DEEP SLEEP jest dostępny w modelu subskrypcyjnym Premium i Mastermind. Do pełnego i prawidłowego działania nie potrzebuje żadnych dodatkowych akcesoriów. Nie można go jednak kupić jako samodzielnego modułu.

NuCalm – relaksacja, skupienie, pobudzenie do wysiłku

W zestawie zakupowym znajdują się także programy do głębokiej relaksacji (NuCalm), pobudzenia skupienia (Focus) i wzmożonego wysiłku intelektualnego (Ignite). Wykorzystuje się przy nich słuchawki, maskę na oczy oraz dyski do przetwarzania biosygnałów, które otrzymujemy przy zakupie programu subskrypcyjnego Premium lub Mastermind.

NuCalm to także urządzenie do równoważenia autonomicznego układu nerwowego, bez leków. Pozwala na regenerację sił w ciągu dnia osobom żyjącym pod dużą presją, a pragnących stawiać się do świata w pełnej gotowości i z maksymalną energią. Jak Tony Robbins, który oficjalnie przyznaje, że z NuCalm korzysta.

Korzystanie z NuCalm to koniec z energetykami, popołudniowymi drzemkami i spadkami energii oraz obniżeniem skupienia. NuCalm pomaga złagodzić stres i niepokój. Wspiera przygotowania do ważnych wydarzeń, jak prezentacje, egzaminy i negocjacje. Korzystnie wpływa na procesy zapamiętywania. Ułatwia powrót do pełnej formy po chorobie, urazie czy zabiegu medycznym. Potrafi znieść skutki jet lag, a nawet kaca.

Przeczytaj także o Sensate – innym urządzeniu, które poprzez tonizację nerwu błędnego pomaga wprowadzić użytkownika w stan relaksu.

Słodkich snów.


Przeczytaj także:

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *