Czytelnia

Lektury do łóżka

Bradley Nelson “Kod emocji


Celebryci rekomendują

Czy nie byłoby wspaniale dostać gotową receptę na sen od osób, które przetestowały wszystko na sobie, popełniły mnóstwo błędów, ale na koniec znalazły działające dla nich urządzenia, suplementy, gadżety, odżywki, techniki, triki i sposoby?

Gromadzimy te informacje. Znajdziesz tutaj produkty i usługi polecane przez celebrytów świata fitness. Znajdą się wśród nich sportowcy, biohakerzy, założyciele firm, mówcy publiczni.

Ben Greenfield poleca maseczkę do spania Dream Essentials. Monitoruje sen za pomocą smartwatcha FitBit.

Tony Robbins do głębokiej relaksacji wykorzystuje system NuCalm.

Tim Ferriss używa chłodzącego materaca 8EightSleep, a przed snem wypija szklankę ciepłej wody z 2 łyżkami organicznego i niefiltrowanego octu jabłkowego Bragg i łyżką miodu.

Dave Asprey korzysta z okularów TrueDark, ktore blokują dostęp niebieskiego światła, wspierając produkcję melatoniny. Jest także zwolennikiem kąpieli świetlnych (biofotomodulacji) w świetle czerwonym i podczerwonym przy pomocy lampy Joovv.

Olli Sovijarvi monitoruje sen przy pomocy pierścienia Ouraring oraz korzysta z okularów blokujących niebieskie światło, produkowanych przez fińską firmę Biohacker Center, której jest założycielem i prezesem.

dr Matthew Walker monitoruje sen przy użyciu pierścienia Ouraring.